Ви тут:
Суспільство Україна 

Аваков назвав ймовірні терміни завершення карантину

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав попередні терміни завершення карантинних обмежень, введених у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Про це міністр написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook, повідомляє espreso.tv.

“Скільки ще сидіти в чотирьох стінах? Гроші добігають кінця, бізнеси руйнуються .. Доки?! Поговоримо, відповідаючи на питання чесно”, – закликав міністр.

Аваков зазначив, що він отримує багато інформації про рівні захворюваності та про ситуацію по регіонах, проте чесно зізнається – він не знає, коли саме це станеться. Однак, припускає, що є можливість вийти з карантину в травні.

“Я не знаю, ніхто не знає. І якщо хтось впевнено говорить, що знає – не вірте. Можу, тим не менш припустити і сподіватися, що країна почне повертатися до нормального життя в травні, а оговтається остаточно на цьому етапі, – до літа”, – заявив міністр.

Він також додав, що карантин планується послаблювати в кілька етапів.

“Спочатку для молоді, потім для старших у другій половині травня… Якщо не зірвемося з поточної моделі опору вірусу, якщо утримаємо порядок і дисципліну. Якщо суперечки відкладемо на потім, а зараз твердо будемо тримати карантин”, – резюмував він.