Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» передала дефібрилятор-монітор для Новосанжарської ЦРЛ

Агрофірма «Добробут», що входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», допомагає закладам охорони здоров’я Полтавщини підготуватися до боротьби з коронавірусом. Компанія закупила для Новосанжарської ЦРЛ необхідні засоби захисту, сучасне медобладнання та тести для діагностики COVID-19.

Як повідомили в ГО «Полтавщина Аграрна», «Астарта-Київ» допомогає медикам у підготовці до боротьби з коронавірусом. Відтак підприємства, що входять до агропромхолдингу, купують і передають медичним закладам обладнання, тести, індивідуальні засоби захисту. Серед них і агрофірма «Добробут».

— Ми зацікавлені, щоб території, де працює наше підприємство, розвивалися та процвітали. Під час карантину не стоїмо осторонь, а підтримуємо медиків. Лікарі мають бути готовими до ймовірного спалаху коронавірусу, а люди — отримати якісну медичну допомогу, — розповідає фахівчиня з корпоративного партнерства підприємства Наталія Левонтівцева.

Допомогу від агрофірми «Добробут» уже отримала Новосанжарська центральна районна лікарня. Підприємство передало закладу сучасний Крім того, закупило 50 одноразових халатів і 20 тестів для діагностики коронавірусної інфекції.

— Компанія самостійно вирішила підтримати нас, і це приємно вразило. Подарований дефібрилятор встановили в інфекційному відділенні. Апарат призначений для надання екстреної допомоги при порушенні ритму серця чи його зупинці. За допомогою нього зможемо рятувати життя людей, — говорить головний лікар КНП «Новосанжарська ЦРЛ» Ольга Гиря.

Підприємство підтримуватиме медиків і надалі. У квітні Новосанжарська районна лікарня отримає ларингоскопи для дітей і дорослих, а ще апарат штучної вентиляції легень.

Подібну допомогу отримують і медичні заклади Кобеляцького, Решетилівського та Козельщинського районів (https://poltava.to/project/6030/).

— Передаємо спецодяг і необхідне обладнання для закладів охорони здоров’я Полтавщини. Це апарати штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, монітори пацієнтів, пульсоксиметри й експрес-тести для діагностики COVID-19, — ділиться Наталія Левонтівцева.

Агропромхолдинг «Астарта-Київ» власним прикладом показує, як має працювати соціально-відповідальний бізнес. Компанія закликає підприємців долучитися до їхньої ініціативи та допомагати медичним закладам.

Довідка: агрофірма «Добробут» розпочала роботу у Козельщинському районі 2004 року. «Добробут» має понад 36 тис. гектарів землі, які обробляє у Козельщинському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Решетилівському та Полтавському районах.

поширити новину: