Ви тут:
Суспільство 

8 віртуальних екскурсій зоопарками, світовими пам’ятками і Марсом

Велику Китайську стіну, побачити Мона Лізу або завітати до улюблених тварин зоопарку можна, не виходячи з дому. 

Портал Kids News зібрав ідеї віртуальних екскурсій по всій Землі та навіть поза нею, пише Освіторія.

Велика Китайська Стіна, КИТАЙ

Цей неймовірний орієнтир – це колекція стін, протяжністю приблизно 21 тисячу кілометрів. Частини стіни були побудовані близько 500 років тому. Часто кажуть, що це єдина створена людиною споруда, яку можна побачити з Місяця, але цю заяву висловлювали багато років до того, як хтось побував на Місяці. Китайські космонавти в космосі у 2003 році шукали її, але не змогли побачити.

Зоопарк CINCINNATI, США

Цей відомий зоопарк пропонує віртуальне домашнє сафарі.

“Ми привозимо зоопарк до людей, які застрягли вдома”, – сказав директор зоопарку Тейн Мейнард. «Зоопарк важливий для спільноти, і неможливість його відвідувати створить порожнечу, яку ми намагаємося заповнити. Мета щоденних сеансів в прямому ефірі – забезпечити веселий та навчальний контент людям, які залишаються вдома».

Зоопарк Сан-Дієго, США

У зоопарку Сан Дієго є спеціальний веб-сайт для дітей, наповнений відео, іграми та інтерактивними заходами.

Музей Смітсоніану та Національний зоопарк, США

Тут є великий асортимент експонатів, доступних для перегляду в інтернеті, включаючи Animal Cams – трансляція в прямому ефірі з приміщень для тварин. Ви можете зблизитися з левами, пандами, слонами й не тільки!

Ферма 360, КАНАДА

Ферма 360 – це колекція віртуальних турів до канадських кур, вівць, великої рогатої худоби, а також зерновими та фруктовими фермами. Існує навіть екскурсія по норковій фермі, де вирощують цих маленьких пухнастих тварин – хороший старт для дискусії про те, чи вважаєте ви прийнятним використовувати хутро.

YELLOWSTONE Національний парк, США

Цей масивний парк охоплює частини штатів Вайомінг, штат Монтана та Айдахо. Це був перший національний парк у США, створений у 1872 р. Тут є гейзери, каньйони, річки, гори та дикі тварини, такі як ведмеді гризлі, вовки, зубри та лосі. Існує безліч віртуальних турів по парку.

Музей д’Орсе, ФРАНЦІЯ

Виділіть трохи часу, щоб вивчити картини Моне, Сезанна та Гогена в Музеї д’Орсе, Париж.

MARS

І для справді виїзного досвіду, виходячи із затишку власного будинку, здійсни віртуальну подорож Марсом. Зображення туру записує ровер NASA Curiosity.