Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Зміни в режимі роботи центрів обслуговування платників на період карантину, – ГУ ДПС у Полтавській області

Зміни в режимі роботи центрів обслуговування платників на період карантину, – ГУ ДПС у Полтавській області

Центри обслуговування платків – ДПІ у м. Полтаві, Кременчуцька ДПІ, Гадяцька ДПІ, Карлівська ДПІ, Лубенська ДПІ, Миргородська ДПІ, Полтавська ДПІ працюють  з 10:00 до 16:00 з обідньою перервою з 13:00 до 14:00 та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хвилин.

ЦОП інших ДПІ Полтавської області – з 10:00 до 13:00, з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хвилин.

Тимчасовий режим роботи Головного управління ДПС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Європейська 4 для прийому суб’єктів звернень – з 10:00 до 16:00 із технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хвилин.

Нагадуємо, що платники податків також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДПС. Сервіс Електронний кабінет (http://cabinet.tax.gov.ua) у режимі 24/7 забезпечує цілий спектр безкоштовних послуг, частина з яких надається без електронної ідентифікації користувача, без відвідування центрів обслуговування платників та забезпечує можливість отримувати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДПС.

З корисною інформацією ви можете ознайомитись на субсайті територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України (http://poltava.tax.gov.ua) та офіційній  сторінці ДПС у Полтавській області  в соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tax.poltava/).

Консультації  можна отримати за номером телефону 0800-501-007 ( Контакт центр ДПС України) з міських телефонів безкоштовно.

Головне управління ДПС у Полтавській області

Система Orphus