Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Завдяки проведенню земельних торгів до сільрад Полтавщини щорічно надходитиме понад 2 млн грн

Завдяки проведенню земельних торгів до сільрад Полтавщини щорічно надходитиме понад 2 млн грн

З початку 2020 року на земельних торгах аграрії придбали права оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Полтавської області.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 575 гектарів. Вони будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Про це повідомляє пресслужба ГУ Держгеокадастру у Полтавській області.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею 124,30 га, та 32,91 га на території Яреськівської сільської ради Шишацького району, та Наріжанської сільської ради Семенівського району, де стартова ціна піднялася до 60,85%, та 34,08% від нормативної грошової оцінки.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Полтавської області щорічно буде надходити орендна плата у розмірі понад 2 мільйони гривень.

Довідково: Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Система Orphus Поделиться на fb