Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Зараз особливу увагу потрібно приділити людям похилого віку та особам з інвалідністю, – Катерина Рижеченко

Зараз особливу увагу потрібно приділити людям похилого віку та особам з інвалідністю, – Катерина Рижеченко

В умовах протиепідемічних обмежень особливу увагу потрібно приділити людям похилого віку та особам з інвалідністю. Адже, як показує практика, спричинена коронавірусом пневмонія особливо небезпечна саме для тих, кому за 60.

Нині понад 250 тисяч жителів Полтавщини – люди старші за 65 років. З них 56 людей старше 100 років. Уряд запровадив карантин. Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко звертається до жителів Полтавщини, а особливо до пенсіонерів – дотримуватися домашнього режиму.

«Зі свого боку влада робить все, аби ви не залишилися самотніми й відчували підтримку суспільства. Голова облдержадміністрації та я особисто тримаємо це питання на контролі. Закликаю всіх літніх людей не наражати себе на небезпеку», – сказала Катерина Рижеченко.

Також вона звернулася до всіх небайдужих громадян звернути увагу на літніх людей, які проживають поряд із вами.

«Поцікавтеся їхніми проблемами. Запропонуйте їм свою допомогу. Купіть їм необхідні деззасоби, продукти харчування, ліки. Не забувайте про батьків. Прошу підприємців та меценатів не залишатися осторонь та підтримати одиноких жителів Полтавщини, які не можуть за власний кошт забезпечити себе необхідним. Нагадую, що працює гаряча лінія, де вас проконсультують із питань соціального захисту населення – 0 800 500 620, із 9 до 18 години», – сказала Катерина Рижеченко. 

В області проживає 17 тисяч одиноких пристарілих громадян, осіб з інвалідністю, які обслуговуються на дому. Зі свого боку соціальні служби дбають про громадян похилого віку. В регіоні функціонує 9 відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіальних центрів та центру надання соціальних послуг. Нині в них перебуває 174 особи. Також в області функціонує 14 будинків-інтернатів для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Система Orphus