Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За порушення правил перевезення під час карантину у Полтаві оштрафували трьох перевізників

За порушення правил перевезення під час карантину у Полтаві оштрафували трьох перевізників

Під час здійснення контролю за дотриманням карантинних заходів на території області працівники поліції виявили трьох порушників у Полтаві, які перевозили пасажирів у кількості більше встановленої норми.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

За даними фактами складені адміністративні протоколи за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП, які будуть скеровані до суду для прийняття рішення щодо притягнення осіб до юридичної відповідальності.

Згідно з останніми змінами в законодавстві, прийнятими Верховною Радою України 17 березня 2020 року, розмір штрафу за порушення правил карантину складає для громадян від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 тисяч до 170 тисяч гривень.

“Закликаємо мешканців та гостей Полтавщини відповідально ставитися до дотримання карантинних обмежень. Не наражати на небезпеку себе і оточуючих, та суворо дотримуватись вимог чинного законодавства. У разі виявлення фактів порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, кожен правопорушник нестиме персональну відповідальність відповідно до вимог Закону”, – зазначив очільник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

поширити новину: