Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як вберегтися від весняного кон’юнктивіту

Як вберегтися від весняного кон’юнктивіту

Очі сльозяться та червоніють – це загальні симптоми, які описують весняний кон’юнктивіт. Весняний кон’юнктивіт є хронічним запалення очного яблука та кон’юнктиви повік. Проблема активізовується саме весною.

Іноді запалення провокують інші захворювання, тому медики часто пов’язують кон’юнктивіт з ослабленням імунної системи людини. Загострення кон’юнктивіту весною може бути викликано ендокринними розладами, алергічними реакціями, а також ультрафіолетовою радіацією.

Весняний кон’юнктивіт може бути трьох типів: рогівковий, кон’юнктивальний та змішаний. На відміну від аденовірусного, гострого, хронічного кон’юнктивіту, весняний не передається повітряно-крапельним шляхом, не є інфекційним, а тому не несе особливої  небезпеки людям, які оточують. Однак, хворий відчуває сильний дискомфорт, тому дуже важливо направити його до офтальмолога.

Кон’юнктивіт можна діагностувати за допомогою комплексного обстеження очей. Використовуючи інформацію, отриману в результаті цих тестів, окуліст може визначити, чи є у вас кон’юнктивіт та проконсультувати про можливі варіанти лікування. Також щорічно варто приділяти особливу увагу профілактиці захворювання, щоб уникнути загострення. Так, ви можете приймати полівітаміни для підтримки імунітету, інші профілактичні препарати може призначити лікар. Якщо ви схильні до весняного кон’юнктивіту, то варто робити щоденне вологе прибирання, а також потрібно позбутися від усіх потенційних джерел пилу: гардин, килимів, книжкових шаф. Також необхідно дотримуватися певної дієти, включати в раціон більше фруктів та овочів, а також: овес, жито, рис й м’ясо індички.  

За матеріалами Opticlub

Система Orphus