Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як вберегтися від пожежі: рятувальники Полтавщини розповіли громадянам правила безпеки

Як вберегтися від пожежі: рятувальники Полтавщини розповіли громадянам правила безпеки

З початку року на території Полтавської області виникло 266 пожеж. Для зменшення кількості пожеж у житловому секторі та на відкритій території рятувальники щодня проводять профілактичні бесіди з громадянами.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Полтавській області.

Так, 5 березня фахівці Служби порятунку “101” провели рейд по житловому сектору Полтави, а днями раніше рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Кременчука та села Сасинівка Пирятинського району.

Під час профілактичних бесід, рятувальники розповідали людям про правила пожежної безпеки, наголошували, що необхідно уважно слідкувати за станом електромереж, обігрівальними приладами, не палити у ліжку, а також не провокувати пожежі на відкритій території.

Аби люди пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпечної поведінки, рятувальники вручали пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки та алгоритмом дій в екстрених випадках.

“Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідайте їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь! Пам’ятайте: майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ ДСНС в Полтавській області.

Система Orphus