Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

Як полтавцям оплатити послуги “Полтаватеплоенерго” онлайн

Як полтавцям оплатити послуги “Полтаватеплоенерго” онлайн

“Полтаватеплоенерго” уже не раз наголошувало, що своєчасність розрахунків споживачів з підприємством за отримані послуги — це запорука його стабільного функціонування і надійного постачання теплової енергії до осель полтавців та мешканців ще чотирьох райцентрів області. Тож і зараз підприємство звертається до споживачів з проханням не забувати своєчасно оплачувати рахунки за отримане тепло і гарячу воду.

Про це повідомляє пресслужба ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з упровадженням карантину на території України через пандемію коронавірусу та зміною режиму праці банківських установ підприємство не стягуватиме зі споживачів додаткової плати (пені) через прострочення розрахунків. Проте це зовсім не означає, що можна взагалі не платити за теплопостачання. Накопичення боргів може мати сумні для споживача наслідки.

Тож, щоб не стояти в чергах до кас у банках, радимо споживачам обрати більш зручний спосіб оплати рахунків від «Полтаватеплоенерго» — через платіжні інтернет-системи. Це особливо актуально в умовах карантину, адже дозволяє уникнути людного місця і тим самим зберегти здоров’я. До того ж он-лайн банкінг економить час і кошти платників, бо ж комісійний збір в електронних системах розрахунків або взагалі відсутній, або значно менший, ніж у самому банку. 

Зверніть увагу, що віднедавна з будь-якої сторінки офіційного сайту «Полтаватеплоенерго» (крім он-лайн сервісів) можна перейти в «Приват24». Кнопка-посилання на цю електронну систему платежів розміщена в правій панелі сайту, під блоком контактних телефонів основних служб підприємства.

Клікнувши сюди, користувач потрапить на сторінку «Приват24» з уже введеними реквізитами «Полтаватеплоенерго» для оплати рахунку. Споживачу залишиться тільки ввести особовий рахунок і натиснути «Далі». 

Сервіс запропонує обрати вид послуги, яку буде оплачувати користувач (централізоване опалення чи постачання гарячої води).

На наступній сторінці користувач побачить реквізити «Полтаватеплоенерго», номер особового рахунку з можливістю редагування цих даних та назву обраної послуги. Нижче буде розміщене прізвище, ім’я та по батькові особи, на яку зареєстрований особовий рахунок, поле для вводу адреси споживача, період оплати, посилання для передачі показників лічильників, призначення платежу і поля для вводу суми оплати та реквізитів платіжної картки. Заповнивши всі поля, користувач може додати платіж у кошик і підтвердити його. 

Користувач може ввійти в систему «Приват24», ввівши свій логін та пароль, і це дозволить йому не набирати вручну номер картки, дату її дії та CVV-код, а просто обрати потрібну картку, клікнувши на її зображенні. 

Також у «Приват24» можна ввійти і з цілодобового он-лайн сервісу «Особистий кабінет споживача».

Щоб оплатити рахунок від «Полтаватеплоенерго» через «Особистий кабінет споживача», необхідно здійснити 6 простих кроків:

Крок 1. Зайдіть на сайт «Полтаватеплоенерго».

Крок 2. Зайдіть на сторінку сервісу «Особистий кабінет споживача».

Крок 3. Увійдіть у сервіс.

Крок 4. У нижньому правому куті побачите, скільки маєте сплатити, і варіанти платіжних систем. Оберіть, наприклад, «Приват24».

Крок 5. Введіть свій пароль та логін сервісу «Приват24».

Крок 6. Натисніть кнопку «Підтвердити» і виконуйте далі вказівки сервісу.

Так само «Особистий кабінет» перенаправить користувача і на сайт платіжного сервісу Portmone.com, який представлений тут поряд з «Приват24». Увійшовши або зареєструвавшись у ньому, споживач має спершу обрати в розділі меню «Каталог послуг» пункт «Комунальні послуги». Далі в поле пошуку слід ввести «Полтаватеплоенерго», і система автоматично завантажить усі розрахункові реквізити підприємства. Споживачеві залишається тільки ввести номер особового рахунку та номер платіжної картки і натиснути кнопку «Оплатити».

Третій сервіс, через який можна оплатити послуги «Полтаватеплоенерго» — EasyPay. Процес такий самий, як і в Portmone.com, необхідно просто уважно виконувати всі дії, які пропонує система.

“Шановні споживачі, обирайте будь-який зручний для себе спосіб дистанційної оплати послуг «Полтаватеплоенерго». Дбайте про своє здоров’я та вчасно розраховуйтесь за централізоване опалення і постачання гарячої води. А ми потурбуємось, щоб ці послуги були якісними і безперебійно надходили до ваших осель”, – йдеться у повідомленні.

 

 

ФОТО: politeka.net

Система Orphus