Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як отримати правову допомогу онлайн

Як отримати правову допомогу онлайн

З 16 березня по 3 квітня 2020 року працівники системи надання безоплатної правової допомоги Полтавщини працюють у віддаленому доступі із застосуванням електронних комунікацій та технологій.

Враховуючи збільшення рівня правових питань та проблем, які виникають,  у тому числі, через впровадження карантину система надання безоплатної правової допомоги посилює роботу своїх дистанційних сервісів надання БПД.

Як жителям Полтавщини отримати правову допомогу дистанційно?

  1. Зателефонувати на безкоштовний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0 800-213-103 та отримати юридичну консультацію в телефонному режимі.

  1. Поставити запитання в месенджер фейсбук-сторінок системи БПД –

Сторінка Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області https://www.facebook.com/poltava.legalaid/

Сторінка Полтавського місцевого центру з наданя БВПД https://ru-ru.facebook.com/2poltavalegalaid

Сторінка Кременчуцький місцевий центр з надання БВПД https://www.facebook.com/kremenchyk.centr/

Сторінка Лубенського місцевого центру з надання БВПД https://ru-ru.facebook.com/lubnybpd/

  1. Правові питання також можна написати на електронну пошту найближчого центру.

Електронна адреса Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області  office.poltava@legalaid.pl.ua

Електронна адреса Полтавського місцевого центру з наданя БВПД poltava2.poltava@legalaid.pl.ua

Електронна адреса Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД kremenchuk.poltava@legalaid.pl.ua

Електронна адреса Лубенського місцевого центру з надання БВПД lubny.poltava@legalaid.pl.ua

  1. Скористатися можна також правничою вікіпедією WikiLegalAid  https://wiki.legalaid.gov.ua, яка є довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» спрямована на підвищення правової свідомості та освіченості населення. Тут Ви можете знайти необхідну інформацію з актуальних правових питань.

  1. Прочитати правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid. Щодня в будь-який час ви матимете під рукою шпаргалку з юридичними консультаціями – від вичерпних текстів до інфографічних матеріалів та коротких відео-консультацій. Консультації максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією та детально роз’яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо. А сааме: як себе захистити від домашнього насильства чи булінгу у школі, як захистити свої права як споживача, які права має вагітна жінка на роботі в Україні, як звільнитися і не відпрацьовувати два тижні тощо.

Також на Telegram-каналі щотижня проводяться опитування, аби знати своїх читачів та розуміти їх потреби.

  1. Також інформацію про роботу системи БПД можна знайти на єдиному веб-сайті системи https://www.legalaid.gov.ua/

Довідково. Працівники Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 16 березня по 03 квітня 2020 року працюють поза межами офісних приміщень – у себе вдома чи в іншому місці за їх вибором. Працівники продовжують виконувати свої посадові обов’язки упродовж робочого часу за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій у віддаленому режимі. Перехід на дистанційний режим роботи передбачений наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 16 березня 2020 року №124-аг «Про організацію роботи Координаційного центру з надання правової допомоги та його територіальних відділень на період карантину».

Наказ про частковий перехід на дистанційну роботу системи БПД прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, у зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусу COVID-19, та з метою своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.

Отже, отримати правову допомогу держави можна не виходячи з дому, скориставшись будь-яким із зручних Вам ресурсів. Бережіть себе та своїх близьких та будьте правосвідомими!

Система Orphus