Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Як отримати безкоштовну психологічну допомогу (телефони)

Як отримати безкоштовну психологічну допомогу (телефони)

Під час епідемії COVID-19 нам вкрай необхідна взаємопідтримка. Основним завданням світової психологічної спільноти наразі є допомога психологічно вразливим людям у переживанні надмірного стресу та утриманні цілісної картини ситуації – без провалу в паніку, але й без заперечення дійсності пандемічних та економічних загроз.

Про це розповіла Наталія Супруненко, начальник Центру психічного здоров’я  КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня імені О.Ф.Мальцева Полтавської обласної ради»

Адекватно піклуватися про власну безпеку можна лише в разі, якщо ситуація сприймається реалістично. Вкрай важливо не посилювати уже існуючі розбіжності та суперечки в суспільстві, не розповсюджувати матеріали зі знеціненням загроз і закликами до ігнорування офіційних рекомендацій ВООЗ, не підсилювати панічні настрої.

Психологами та психіатром Центру психічного здоров’я КП «Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня імені О.Ф. Мальцева» на час карантину з 23 березня 2020 р. запроваджується безкоштовне консультування по телефону для мешканців і працівників медичних закладів Полтавської області.

За номерами (0532)65-39-27, або (095)182-22-75 з 09.00 до 15.30 год. жителі області можуть отримати короткочасну консультацію психіатра чи психолога.

Не мовчіть – і вам допоможуть!

Будьте здорові!

Система Orphus Поделиться на fb