Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як не набрати вагу на карантині, – розповів лікар

Як не набрати вагу на карантині, – розповів лікар

У зв’язку з ростом випадків зараження новим коронавірусів і смертей від інфекції COVID-19 жителям багатьох країн настійно рекомендується підтримувати режим карантину з перебуванням вдома. В таких обставинах підвищується ризик появи зайвої ваги і навіть розвитку ожиріння.

За словами арабського лікаря, який перерахував способи уникнути даної проблеми, під час карантину бажано уникати тривалого перебування перед телевізором і дотримуватися колишнього розпорядку дня. Зокрема, необхідно дотримуватися регулярний графік відходу до сну і пробудження. При цьому важливо спати достатню кількість часу, середній показник сну має становити близько 8 годин, повідомляє zdorovia.com.ua

Також лікар радить не нервувати, оскільки постійна напруга і стрес підвищують рівень гормону кортизолу, що пов’язано зі збоями всіх систем організму. У свою чергу, дослідження показують, що низький рівень стресу і сон в обсязі від 6 до 8 годин на добу можуть не тільки захищати від появи зайвої ваги, але і сприяють схудненню, дозволяючи втрачати до 5 кг за шість місяців. Спеціаліст рекомендує під час карантину освоювати медитації, практики усвідомленості і інші способи тримати себе в руках і спокій духу.

Також необхідно регулярне виконання фізичних вправ, на додаток до якого потрібно відмовитися від вживання готових продуктів глибокої переробки. Крім того, арабський лікар порадив обережно їсти фрукти, які здатні викликати скачки рівня цукру в крові. Вживати їх потрібно помірно і в поєднанні з натуральним йогуртом.

фото ілюстраційне

Система Orphus Поделиться на fb