Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як навчаються полтавські військові зв’язківці в умовах карантину

Як навчаються полтавські військові зв’язківці в умовах карантину

Життєдіяльність навчально-тренувального центру зв’язку триває у звичайному робочому ритмі, але з чітким дотриманням медико-санітарних обмежень і врахуванням специфіки підготовки спеціалістів зв’язку. Навчальна програма зазнала змін лише у площині збільшення кількості груп через скорочення їхньої чисельності – до 10–12 курсантів.

Про це розповів начальник закладу полковник Ігор Міцюк, інформує пресслужба Міноборони України.

Особливості організації навчального процесу через карантин помітні вже на контрольно-пропускному пункті військової частини. Чергові тут перебувають у медичних масках. Окрім електронної системи, пропускний режим контролюють і медики.

“Обмежувальні заходи щодо звільнень і відвідин батьками та рідними території закладу особовий склад сприйняв із розумінням, – розповів заступник начальника НТЦ з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс. – З урахуванням того, що тут навчаються строковики, контрактники та резервісти, роз’яснювальна робота виходить чи не на перший план”.

Окрім цього, у закладі втричі частіше провітрюють житлові й навчальні приміщення, а вмивальні кімнати обладнано додатковими антисептичними засобами. Також тут двічі на добу виконують вологе прибирання казарм і класів. А командири постійно контролюють самопочуття підлеглих.

“Наразі стан здоров’я особового складу Центру стабільно хороший і не викликає занепокоєння, – зазначив начальник медслужби військової частини підполковник медичної служби в запасі Микола Попов. – Попереджувальні й профілактичні заходи виконують системно й у повному обсязі”.

Фото: Міноборони України

поширити новину: