Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Я хочу, щоб на місцевих виборах виграли люди, здатні “підняти” регіон”, – Володимир Зеленський на Полтавщині

“Я хочу, щоб на місцевих виборах виграли люди, здатні “підняти” регіон”, – Володимир Зеленський на Полтавщині

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що за результатами місцевих виборів до влади мають прийти люди, здатні вирішити проблеми свого міста чи області.

Під час зустрічі з представниками бізнесу в рамках робочої поїздки на Полтавщину Глава держави закликав підприємців запропонувати йому авторитетні кандидатури, які можуть взяти участь у місцевих виборах, йдеться на сайті Президента України.

“Я хочу з вами поспілкуватися щодо людей, яких ви поважаєте. Мені це важливо, особливо для місцевих виборів – яких людей ви бачите як флагманів, які можуть іти на вибори, балотуватися, яких поважають місцеві”, – сказав Володимир Зеленський, звертаючись до представників бізнесу Полтавської області.

Президент наголосив, що готовий зустрітися з такими людьми вже під час цієї поїздки у регіон.

За його словами, це не обов’язково мають бути бізнесмени – такими кандидатами можуть стати як промисловці, так і представники громадськості.

“Ці люди мають сформувати списки і сказати: у нас є п’ять, десять людей, ми їм довіряємо, вони полтавці, вони люблять цю область, це місто. Я хочу, щоб на місцевих виборах прийшли люди, здатні «підняти» місто чи область”, – зазначив Глава держави.

 

Система Orphus