Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Вийшов український трейлер діснеївського фентезі “Артеміс Фаул”

Вийшов український трейлер діснеївського фентезі “Артеміс Фаул”

У мережі з’явився дубльований трейлер фільму “Артеміс Фаул” від Disney, який стартує в українському прокаті 28 травня 2020 року.

Про це інформує 112.ua.

Фільм розповідає про 12-річного хлопчика Артеміса Фаула, який є нащадком легендарної родини злочинців. У свої юні роки він уже досяг того рівня майстерності, який дозволяє йому з легкістю обманювати дорослих. Випадково він дізнається про існування цілого світу глибоко в надрах землі, населеного ельфами, гномами та іншими казковими істотами. Артеміс вкрав у гномів золото, і тепер його шукають як в підземному світі, так і на поверхні.

Фільм знятий за мотивами однойменної серії фентезі-романів ірландського письменника Йона Колфера. Це твір увійшов у топ-30 дитячих книг за версією журналу The Independent.

У картині знімалися Хонг Чау, Нонсо Анозі, Джош Гад, Джуді Денч. Режисером виступив Кеннет Брана (“Вбивство в “Східному експресі”).

“Колфер створив видатну серію книг і повністю оригінальний світ героїв. Ми сподіваємося, що прихильники історії будуть раді вперше побачити цього харизматичного антигероя на екрані і насолодитися морем несподіванок і несподіваних сюжетних поворотів, які є фірмовим стилем “Артеміса Фаула”. Ці ірландські пригоди змушують затамувати подих, хвилюють, заряджають енергією в глобальному масштабі. Ми надихнулися дійсно легендарним гумором і оригінальністю і маємо привілей перенести міф на екран і, сподіваємося, створити нового кіногероя. Було справжнім задоволенням стати частиною цієї події”, – зазначив постановник.

Фото: Скріншот відео

Система Orphus