Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Вийшов друком черговий номер журналу “Полтавська криниця”

Вийшов друком черговий номер журналу “Полтавська криниця”

19 березня у Полтавській обласній універсальній науковй бібліотеці ім. Котляревського відбудеться презетація чергового номера літературно-художнього журналу “Полатвська криниця”. 

Захід приурочено до Всесвітнього дня поезії. 

Журнал започаткували письменники Полтавщини – члени обласної організації Національної спілки письменників України. Часопис вийшов друком за сприяння Департаменту інформаційної діяльності й комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА та Полтавської облради.

“Рік тому ми презентували перший, здвоєний, випуск нашого журналу «Полтавська криниця», а вже нині маємо наступні його числа. Варто зауважити, що у творах літераторів Полтавського краю проглядається різноспрямованість творчих пошуків і в тематиці, і в стилістиці, і в жанрах. Та це й не дивно, адже кожен автор має свій індивідуальний голос, має власний, лиш йому притаманний світогляд, життєвий досвід і, відповідно, спираючись на них, творить нове слово в літературі”, – ззаначає голова ПОО Національної Спілки письменників України Наталія Трикаш. 

Нагадаємо, журнал містить рубрики “Наголос” (публіцистика), “Літмайдан” (літературознавство), “Сторінками майбутньої книги”, «Архіви полтавців», «Написане залишається», “Малим читачам”, «Книжковий хронограф» (книжкові новинки), «Спілчанська толока», друкує прозу, поезію та переклади.

Система Orphus