Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Випадків COVID-19 у Кременчуці на сьогодні не зареєстровано

Випадків COVID-19 у Кременчуці на сьогодні не зареєстровано

За інформацією заступника міського голови Кременчука Ольги Усанової протягом вчорашньої доби у Кременчуці було проведено експрестести на можливість зараження на COVID-19 4 дорослим і 1 дитині. Всі результати – негативні, але аналізи для підтвердження діагнозу відправлено до референт-лабораторії у м. Київ. Всього у місті з початку карантину протестовано на можливість зараження корона вірусом 20 осіб. Результати тестів у всіх негативні.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Що стосується гострих респіраторних вірусних інфекцій, то, за словами Ольги Усанової, за минулу добу до лікарів звернулося 57 дорослих та 24 дитини, 1 дорослому виставлено діагноз – грип, іншим – ГРВІ. Заступник міського голови зазначає, що у Кременчуці спостерігається тенденція до зниження рівня захворюваності на грип та ГРВІ. В лікарнях міста наразі перебувають 69 пацієнтів з діагнозом пневмонія, один з них – з тяжким перебігом хвороби. Що стосується людей, які прибувають з-за кордону, то стали на облік і перебувають у самоізоляції 177 осіб.

Заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Пономаренко звернулася до громадян, які приїжджають до Кременчука з-за кордону, або українських міст, де виявлено випадки COVID-19, з проханням повідомляти про це своїм сімейним лікарям, або на гарячу лінію 1563. Вона звернула увагу на те, що в Україні вже 8 випадків захворювання виявили у лікарів, які контактували з пацієнтами, тому кременчужани мають інформувати медиків про свої можливі контакти, щоб не наражати їх на небезпеку.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що у соціальній мережі одна із посадових осіб обласної медичної установи звинуватила Кременчук в тому, що за минулу добу в місті використали безпідставно 5 тестів для перевірки пацієнтів на коронавірус. Керівник міста зазначив, що обурений такою заявою і підкреслив, що у Кременчуці роблять і робитимуть все задля того, щоб попередити розповсюдження коронавірусу. Не повинна відмовляти у доставці пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію до інфекційних відділень і екстрена медична допомога. Тож керівник міста звертатиметься до керівництва Полтавського обласного управління охорони здоров’я з проханням розібратися у ситуації і вжити відповідних заходів.

фото freepik

поширити новину: