Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 83 особи та ліквідували 1 тис. 310 пожеж

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 83 особи та ліквідували 1 тис. 310 пожеж

Упродовж минулого тижня (з 24.02 по 01.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, протягом тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, внаслідок яких загинуло 3 особи.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 670 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 83 особи.

Ліквідовано 1 тис. 310 пожеж, врятовано на пожежах 55 осіб та не допущено знищення вогнем 438 будівель і 41 од. техніки. На пожежах загинуло 42 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 5 млн. 525 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 152 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 760 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 9 осіб.

фото ілюстраційне ДСНС

поширити новину: