Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

“Ворскла” вдруге в історії вийшла до півфіналу Кубка України

Команда Юрія Максимова зуміла на виїзді перемогти “Десну”.

Незважаючи на досить посередній сезон “зелено-білі” непогано себе показують у Кубку України. У чвертьфіналі на клуб з Полтави очікував складний іспит у вигляді чернігівської “Десни”, яка бореться за зону Ліги Європи.
Перший небезпечний момент у матчі виник на 26-й хвилині – Кулачу зовсім трохи не вистачило, щоб закрити дальню стійку. Через декілька хвилин Луїзао з 15 метрів пробив у нижній кут — Паст врятував господарів поля.

Після перерви “Ворскла” продовжувала переважати суперників за моментами. Кане пройшов зліва та віддав поперечну передачу в штрафну Пердуті, який практично “розстрілював” ворота, але у сітку так і не влучив. Вирішальною у протистоянні стала 65 хвилина: після удару Кане з меж штрафного м’яч потрапив в руку Тамма. Васін з пенальті потужно пробив у нижній кут, Паст не зміг дотягнутися до м’яча — 0:1.

Наприкінці зустрічі “Десна” мала реальний шанси перевести матч у додатковий час, однак Баєнко у відчайдушному стрибку врятував “Ворсклу”.

Вже сьогодні, 13 березня, полтавці дізнаються суперників по півфіналу, у якому окрім них зіграють київське “Динамо”, “Маріуполь” та “Минай”.

Нагадаємо, “Ворскла” нещодавно перемогла донецький “Олімпік” у чемпіонаті.