Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

«Ворскла» та FERREXPO допоможуть медзакладам Полтавщини

«Ворскла» та FERREXPO допоможуть медзакладам Полтавщини

Полтавський клуб сповістив про те, що підтримує ініціативу компанії «Нова пошта», що оголосила про запровадження маніфесту, спрямованому на допомогу медичній сфері країни в цей непростий час.

Про це йдеться на сайт «зелено-білих».

 

«Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА має надати інформації щодо потреб у закупівлі тих чи інших ліків і засобів захисту, аби цілеспрямовано протидіяти нині існуючим загрозам та попередити їх. Щоби кошти не виділялися «в нікуди» та на препарати, що можуть бути не використані, ініціативна група співпрацює з представниками Департаменту охорони здоров’я, враховуючи всі потреби. В середині групи компаній FERREXPO існує домовленість про територіальний розподіл надання допомоги з акцентами на містах Полтава, Кременчук та Горішні Плавні. ФК «Ворскла» акцентовано опікуватиметься потребами Полтавської обласної інфекційної лікарні та закликає долучитися всіх небайдужих громадян до підтримки цієї ініціативи», – йдеться в заяві віце-президента ФК «Ворскла» Олега Лисака.

 

Нагадаємо, 16 березня у Києві лабораторно підтверджено два випадки COVID-19. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один пацієнт протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції.

Наразі в Україні 7 підтверджених випадків інфікування COVID-19, з них 1 – летальний (у літньої жінки з Житомирщини).

поширити новину: