Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Військові ООС доставили гуманітарну допомогу у лікарні Донбасу

Військові ООС доставили гуманітарну допомогу у лікарні Донбасу

Щодня військовослужбовці Збройних Сил України, які беруть участь в операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, доводять реальними справами ефективність стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога Схід”.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Лише протягом минулого року до цивільних медичних закладів, які знаходяться неподалік лінії зіткнення, українськими військовими доставлено більше 50 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення на загальну суму більш ніж 9 мільйонів гривень.

Цього разу гуманітарну допомогу отримала амбулаторія загальної практики та сімейної медицини № 2 в населеному пункті Тошківка, що на Луганщині.

“Військовослужбовці Збройних Сил України доставили до медичного закладу одноразові медичні інструменти, медичний одяг, набори для проведення хірургічних втручань, набори для передопераційної підготовки та промивки ран, а також набори для лікування опіків. На даний час ця амбулаторія надає медичну допомогу майже 5000 українцям, які проживають поблизу лінії зіткнення, серед яких 500 — це діти”, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він повідомив, що допомогу в перевезенні медичної допомоги до району проведення бойових дій надала Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України на чолі з Леонідом Костюченко, Асоціація “Медична та благодійна допомога Франція-Україна”, яку очолює Діана Дольс, благодійні фонди “БО Проєкт Варнави” керівник Володимир Любовецький та “Міжнародна Асоціація Підтримки України” керівник Тарас Дурбак.

“Це є черговим свідченням того, що українське суспільство та міжнародна спільнота не залишаються байдужими, а також яскравим прикладом об’єднання патріотичних сил заради стабільної гуманітарної ситуації на Сході України”, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Цього ж дня медичний вантаж отримав і Нижнянський обласний психоневрологічний диспансер, якій розташований у Попаснянському районі Луганської області. Це допоміжні пристрої для ванн, спеціалізовані медичні меблі, ходуни, інвалідні візки та засоби гігієни для важкохворих.

Слід зазначити, що у Нижнянському обласному психоневрологічному диспансері сьогодні на постійному лікуванні знаходиться 155 важкохворих людей, 28 з них взагалі ніколи не встають з ліжка.

“Нагадаємо, що стратегічну ініціативу “Допомога Схід” генерал-лейтенант Сергій Наєв започаткував у квітні 2018 року під час командування операцією Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей. У 2019 році гуманітарну ініціативу “Допомога Схід” підтримав начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Міноборони

поширити новину: