Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відсьогодні медичні працівники у Полтаві ходитимуть з жовтими стрічками на руках

Відсьогодні медичні працівники у Полтаві ходитимуть з жовтими стрічками на руках

З 20 березня медичні працівники у Полтаві ходитимуть з жовтими стрічками на руках та матимуть відповідне посвідчення.

Це роблять для того, аби медпрацівників можна було відрізнити у натовпі та допомогти дістатись на роботу вчасно під час обмежень щодо кількості людей у громадському транспорті.

Про це 19 березня наголошувала директор Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення міськради Вікторія Лоза

“Саме медичні працівники постійно рятують інші життя. Саме від них залежить здоров’я і безпека кожного. Шановні полтавці, ми впевнені, що тільки разом, свідомо, ми зможемо подолати цю хворобу. Ми не допустимо розповсюдження короновірусу в нашому місті, адже для цього ми робимо усе необхідне. Ми впевнені, що тимчасові незручності з транспортом – це вимушені дії лише задля безпеки кожного мешканця міста. Якщо ви бачите людину з жовтою позначкою на зупинці – знайте – це лікар або медична сестра, якій вкрай важливо вчасно прибути на роботу, аби, можливо, врятувати чиєсь життя, тож, дайте їй право зайти в транспорт першочергово. Якщо ви їдете власною машиною і бачите на зупинці людину з жовтою позначкою – не зволікайте, проявіть людяність – підвезіть її до місця роботи”, – повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Система Orphus Поделиться на fb