Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Великобагачанська ОТГ отримала пожежну машину

Великобагачанська ОТГ отримала пожежну машину

У лютому в Радивонівці Великобагачанської ОТГ розпочалась робота по створенню тимчасової місцевої пожежної команди (МПК) з перспективою утворення Центру безпеки.

Радивонівський старостинський округ є найвіддаленішим від центру громади, тож рішення про створення МПК було вкрай необхідним для безпеки місцевого населення та найближчих сіл, йдеться на сторінці Великобагачанської селищної ради у Facebook.

Завдяки сприянню Героя України Івана Балюка та за ініціативою селищної ради оперативно було вирішено питання з приміщенням, де відразу ж розпочались ремонтно-будівельні роботи, які виконують працівники Великобагачанської місцевої пожежної охорони.

Селищна рада забезпечує будівельні матеріали та техніку. У планах – завершити переобладнання будівлі найближчим часом. Зараз у приміщенні демонтована міжкімнатна стіна, відремонтована підлога, частково – стеля.

Для забезпечення пожежного депо спеціальною технікою Головним управлінням ДСНС України в Полтавській області було безкоштовно передано пожежний автомобіль. Доки в Радивонівці триватиме ремонт приміщення, автомобіль пройде технічне обслуговування у Великій Багачці.

Система Orphus