Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Велике будівництво” почали з головної артерії країни Київ-Харків-Довжанський, – Олег Синєгубов

“Велике будівництво” почали з головної артерії країни Київ-Харків-Довжанський, – Олег Синєгубов

Програма «Велике будівництво» на Полтавщині набирає обертів. Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов побував на трасі Київ – Харків – Довжанський та проконтролював хід ремонтних робіт.

З 1 березня на ділянці від вулиці Алмазної до вулиці 23 Вересня у межах Полтави підрядник почав знімати фрезою старе полотно. Згодом тут з’явиться нове якісне покриття.

У межах Полтави працює близько 10 одиниць техніки. Загальна вартість проєкту – 214 мільйонів гривень. Вона збільшилася у зв’язку з аварійним колектором водоканалу. Співфінансування передбачається 50 на 50. Область цього року закриє повністю потрібну суму. За два роки вийде 110 мільйонів гривень. Із міського бюджету мають залучити ще 17 мільйонів гривень.

«Нам пообіцяли виділити додаткові кошти на цю трасу. Полтава також має виконати свої зобов’язання щодо співфінансування. Головне, щоб ця траса у поточному році була збудована», – наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

2020 рік стане рекордним за фінансуванням для місцевих доріг області. Дорожній фонд для місцевих доріг Полтавщини цьогоріч становить 1 мільярд 311 мільйонів гривень.

Система Orphus