Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

В України зафіксували ще два випадки коронавірусу

В України зафіксували ще два випадки коронавірусу

В Україні зафіксовано два нові випадки коронавірусної інфекції.

Про це повідомив офіційний МОЗ.

Коронавірус виявили у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.

Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, відбувається робота з контактами.

Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 – у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний.

Одна з двох нових захворілих на коронавірус в Україні є 71-річною жителькою Радомишльського району Житомирської області. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, передає Еспресо.

“Пацієнтку доставили в інфекційне відділення в Радомишлі. Всі особи, які з нею контактували, встановлюються. Всі близькі люди усвідомлюють цю ситуацію і знаходяться під контролем лікарів в обсервації у власному будинку. Зараз симптомів у рідних хворої не виявлено”, – сказав Бунечко.

Жінка повернулася до України з Польщі 1 березня.

Також Бунечко повідомив, що з 12 березня в Радомишлі оголошено надзвичайну ситуацію локального характеру, закрито всі розважальні заклади та установи освіти.

Чоловіку з Чернівецької області 64 роки, наразі його стан стабільний. Його дружина, яка повернулась з Італії протягом останніх 14 днів, була єдиною людиною, з якою інфікований пацієнт тісно контактував. Наразі сама жінка почувається добре та немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження.

Нагадаємо, Полтавщина серед чотирьох областей України, які отримають додаткове медобладнання та засоби індивідуального захисту.

Днями голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов повідомив, що обласна інфекційна лікарня закупила експрес-тести на коронавірус.

поширити новину: