Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусу, – МОЗ

В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусу, – МОЗ

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час сьогоднішнього брифінгу повідомив про перший випадок коронавірусу в Україні.

“Вчора у нас були 4 випадки з підозрою на коронавірус. Сьогодні ця підозра підтвердилась в однієї людини. Всі матеріали, зразки додатково передані до вірусологічної лабораторії ВООЗ. Але випадок в Україні зареєстрований. Ми почали працювати з контактними особами, з якими контактувала ця людина. Їх небагато, всі вони відомі місцевим епідеміологам. Система продемонструвала свою готовність до першого випадку. Жодного екстремальних подій не сталось, ми працюємо в звичайному штатному режимі. У нас є чіткий алгоритм, що ми робитимемо, коли будуть зафіксовані випадки і поширення коронавірусу за межі міст, районів, областей”, – повідомив Віктор Ляшко.

Як повідомляє Еспресо, перший випадок захворювання на коронавірус зафіксований в Чернівцях.

Як повідомив Віктор Ляшко, людина подорожувала до 26 лютого по містах Італії. 26 лютого вона поверталась через румунський аеропорт, там провели температурний скринінг, температура у людини була нормальна. Потім подорожуючий через Державний прикордонний пункт пропуску в’їзду в Україну до Чернівецької області. Там додатково провели температурний скринінг. Сім’я, яка подорожувала, самоізолювалась, оскільки подорожувала в країнах, де був коронавірус. Через кілька днів після самоізоляції у людини були виявлені симптоми про можливу коронавірусну інфекцію.

Читайте також: Коронавірус: що потрібно знати, як вберегтись та найпоширеніші міфи

Система Orphus