Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні лабораторно підтверджено 21 випадок коронавірусу

В Україні лабораторно підтверджено 21 випадок коронавірусу

Станом на 20:00 19 березня в Україні підтверджено 21 випадок коронавірусу.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано всього 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та м. Київ (2), повідомляють у МОЗ.

За результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено: Дніпропетровська – 2, Житомирська – 1. Також один випадок підтверджено у м. Київ.

В Івано-Франківську померла жінка, інфікована коронавірусом COVID-19. Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19.

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко розповів про двох хворих.

«Маємо два лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19. Пацієнти наразі отримують всю потрібну допомогу. Медики забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту, – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Ми зробили все, аби не допустити подальшого розповсюдження інфекції регіоном. Закрили на карантин усі навчальні заклади, перевели на посилений режим роботи медичні установи, максимально обмежили рух громадського транспорту. Більшість роботодавців прислухалися до наших рекомендацій і перевели своїх працівників на віддалену форму роботи».

Пацієнти, у яких виявили коронавірус, нещодавно повернулися до Дніпропетровщини з-за кордону. Зараз їхній стан здоров’я стабільний, почуваються добре.

Наразі медики виявляють усі контакти, які могли мати хворі, аби обстежити цих людей та забезпечити їхню ізоляцію.

В області визначені дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Загалом вони – на 430 ліжок.

«Вкотре нагадуємо мешканцям області: COVID-19 – вірусна інфекція, тож уберегтися від неї можна традиційними способами. Лікарі рекомендують часто й ретельно мити руки з милом, не торкатися обличчя, утримувати дистанцію з іншими людьми до 1,5 метрів. За можливості залишайтеся вдома та не ходіть до людяних місць. А ще – не вживайте в їжу сире м’ясо і яйця», – підкреслив Бондаренко.

Нагадаємо, що вдень 19 березня лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом в Україні було 18.

Система Orphus