Ви тут:
Суспільство Україна 

В Міністерстві оборони України відбулася церемонія вручення державних нагород

В Міністерстві оборони України відбулася церемонія вручення державних нагород

3 березня Міністр оборони України Андрій Загороднюк разом з начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком вручили державні нагороди України, відзнаки Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

На початку урочистостей присутні вшанували пам’ять загиблих українських воїнів, які віддали свої життя за незалежність України.

Вітаючи нагороджених військовослужбовців, Міністр оборони наголосив, що саме вони допомогли Україні вистояти свободу і незалежність.

“Війна продовжується. Наш ворог не залишив своїх планів щодо нападу на Україну — як успішну, незалежну, суверенну, територіально цілісну країну. Як ви знаєте, в них нічого не виходить і нічого не вийде — доки ви є, доки є Україна, тобто завжди. Всі військовослужбовці, які тут присутні, приклали величезні сили й енергію, часто здоров’я для того, щоб зупинити ворога там, де він зараз стоїть. Ми зробимо все можливе, щоб ворог пішов з нашої країни назавжди”, — наголосив Андрій Загороднюк.

Керівник військового відомства запевнив, що Україна й надалі гідно та непохитно відстоюватиме власні інтереси.

“Ми пам’ятаємо, як все починалося, наскільки було важко, наскільки країна була неготова до відсічі агресії. Ми всі знаємо, яку величезну жертву приніс народ України і які надзвичайні сили доклали ви всі для того, щоб була змога боронити спокій наших громадян, які зараз живуть в мирній країні”, — зазначив Міністр.

Він також додав, що попри всі труднощі, з якими довелося стикнутися нашій країні у 2014 році, нам вдалося зупинити такого потужного ворога як Російська Федерація.

“Нам це вдалося, нам це вдається досі! Україна стала набагато сильнішою — і армія, і ЗС України стали надзвичайно сильними. Звичайно, нам є куди йти. Ми проводимо реформування, різні зміни, але порівняти ту армію, яка була у 2014 році і та, яка є зараз — практично неможливо, тому що це абсолютно різні армії. І це все завдяки вам. Тому я дякую вам від імені Міністерства оборони, від всього народу України за все, що ви зробили і продовжуєте робити. Слава Україні!”.

Фото: Міноборони України

Система Orphus