Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В’їзди та виїзди в Полтаву можуть бути обмежені, – Шамота

В’їзди та виїзди в Полтаву можуть бути обмежені, – Шамота

Через загальнонаціональний карантин, який продовжили до 24 квітня, карантинні заходи можуть стати ще жорсткішими.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Він також додав, що в’їзди та виїзди в Полтаву можуть бути обмежені.

“Карантин в Україні продовжено на 30 днів. По країні введено надзвичайну ситуацію. Це означає, що карантині заходи стануть ще жорсткішими, а відповідальність за порушення карантину стане більшою. В’їзди та виїзди в місто можуть бути обмежені”

На брифінгу у Полтавській ОДА 25 березня Олександра Шамота зазначив, що вже напрацювали 5 місць, які будуть відкриті для в’їзду чи виїзду.

“Нами напрацюваний перелік місць, через які після закриття міста на карантин можна буде потрапити в місто чи виїхати з нього. Це 5 точок, які будуть відкриті для в’їзду виїзду на випадок запровадження карантину. Я хочу, щоб  з розумінням поставитись всі, особливо ті, хто проживає у передмісті і мають тісну співпрацю з містом. Це надважливо для нас”, – повідомив Олександра Шамота.

Читайте також: У випадку появи хоча б одного випадку коронавірусу в області, у Полтаві повинні миттєво закрити вїзд та виїзд з міста, – Шамота

Система Orphus