Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд запропонував главам ОДА забезпечити вивезення людей з авто та залізничних вокзалів

Уряд запропонував главам ОДА забезпечити вивезення людей з авто та залізничних вокзалів

Уряд запропонував главам обласних державних адміністрацій забезпечити вивезення людей з авто та залізничних вокзалів. Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Інформує Hromadske.ua.

“У мене є доручення головам облдержадміністрацій невідкладно відсьогодні забезпечити вивезення громадян з авто та залізничних вокзалів, які намагаються дістатись додому. Міністерству внутрішніх справ проконтролювати вивезення громадян з авто та залізничних вокзалів не більше, ніж 10 людей”, — зазначив прем’єр.

Читайте також: Які приміські потяги на Полтавщині не здійснюватимуть рейси

Нагадаємо, з 12:00 18 березня Укрзалізниця обмежить роботу всіх залізничних вокзалів в Україні. Залишаться працювати лише залізничні каси для повернення квитків на скасовані залізничні рейси. Компанія обіцяє компенсувати 100% вартості квитків, без стягнення додаткових комісій.

На вокзали запускатимуть людей по групах до 10 людей. Водночас, для того, аби українці не стояли у чергах до кас, УЗ планує відкрити максимальну кількість таких кас на усіх вокзалах країни.

З 18 березня Укрзалізниця скасувала всі пасажирські, міські та міжміські поїзди.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” Полтавський автовокзал призупиняє приміські, міжміські та міжобласні пасажирські перевезення.

Фото: Кабінет Міністрів України

поширити новину: