УПЛ. “Ворскла” розгромно програла у Маріуполі

Полтавці нічого не змогли протиставити однойменному клубу.

Як розповіли у прес-службі “зелено-білих”, перший реальний епізод поблизу азовських воріт на 16-й хвилині. Шехіч навісом шукав адресата в штрафному, Степанюк трішки за високо намагався зачепитися за кулю, чим дезорієнтував Луїзао, який закривав дальню штангу. Маріупольці відповіли каскадом кутових, жодна з подач яких не увінчалася успіхом для господарів поля. На 22-й хвилині дали пробити Мишньову. На полтавське щастя, міцний удар оминув ліву «дев’ятку» воріт.

На 27-й хвилині перспективний вихід на ворота «Маріуполя» правим краєм завершився прострілом Шехіча, який зумів у підкаті винести на кутовий Яворський.

На 33-й хвилині Альюн, на думку рефері, порушив правила в боротьбі у карній зоні, і Мишньов реалізував 11-метровий – 1:0 за господарями.

На початку другого тайму маріупольці зусиллями Топвлова, який увірвався до штрафного майданчика, і влучно пробив по цілі, подвоїли свою перевагу – 2:0.

Полтавці включили пресинг, і притисли команду Бабича до їх штрафного. 61-а хвилина мала б завершитися ефектним голом зльоту Ребенка після подачі з флангу від Кане – вище воріт пройшов м’яч.

Чоботенко зробив рахунок великим за десять хвилин до завершення гри, фактично знявши всі питання в цій грі – 3:0.