Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця має запропонувати адекватне рішення щодо відновлення роботи малодіяльних станцій, – Владислав Криклій

Укрзалізниця має запропонувати адекватне рішення щодо відновлення роботи малодіяльних станцій, – Владислав Криклій

Укрзалізниця має запропонувати адекватне рішення щодо відновлення роботи малодіяльних станцій та зняття обмежень планування та виконання перевезень вантажів з/до цих станцій найближчим часом.

Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій 6 березня, повідомляє Міністерство інфраструктури.

Міністр інфраструктури відзначив, що до Міністерства інфраструктури надходять численні скарги та звернення підприємств, місцевих та центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, в яких зазначається про обмеження планування перевезень вантажів з/до «малодіяльних» станцій. Це призводить до значних негативних наслідків для малого та середнього бізнесу та соціального напруження у регіонах розташування таких станцій.

“Оптимізація роботи Укрзалізниці, зокрема, визнання станцій малодіяльними, має відбуватись на підставі об’єктивних розрахунків. Якщо після закриття станцій витрати на їх утримання продовжують залишатись високими, а місцевий бізнес позбавляється можливості транспортування вантажів та говорить про введення додаткової плати на обслуговування, є питання до ефективності подібних рішень і до їх корупційної забарвленості. 11 березня питання відновлення роботи малодіяльних станцій ми розглянемо разом з менеджментом УЗ”, – зазначив Владислав Криклій.

 

 

 

ФОТО: Економічна правда

поширити новину: