Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна не відмовлялася від МВФ, а МВФ не відмовляв у допомозі Україні, — представник фонду

Україна не відмовлялася від МВФ, а МВФ не відмовляв у допомозі Україні, — представник фонду

Україна та Міжнародний валютний фонд продовжують переговори про нову кредитну програму. Заяви про те, що МВФ відмовився від співпраці з Україною чи Україна — від співпраці з МВФ — неправдиві. Про це повідомив представник України у Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован.

Інформує Hromadske.ua.

“Ніхто в Україні не відмовлявся від кредиту МВФ — новий уряд та НБУ працюють над новою програмою, враховуючи зміну умов на зовнішніх ринках. Працюють непогано”, — уточнив Рашкован.

Він зазначив, що і в МВФ також не відмовлялися у співпраці з Україною та продовжують переговори, незважаючи на карантин та обмеження авіасполучення.

“Україні та МВФ працювати через веб-конференції не звикати: для нас webex, polycom, skype — достатньо звичні засоби комунікації”, — додав Рашкован.

Окрім переговорів про затвердження кредитної програми співпраці між Україною та МВФ на 5,5 мільярда доларів, Україна веде переговори про виділення додаткової фінансової підтримки на протидію коронавірусу.

Раніше президент дав розпорядження Мінфіну домовитися з МВФ про виділення фінансової допомоги Україні у зв’язку з пандемією коронавірусу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що Україна «просувається вперед» у переговорах з фондом.

Напередодні у МВФ повідомили, що готові виділити 1 трильйон доларів на підтримку економік країн, які постраждали від пандемії коронавірусу.

“Раніше Шмигаль повідомляв, що уряд планує виконати всі вимоги МВФ протягом 2-3 тижнів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Delo.ua

Система Orphus