Ви тут:
Суспільство Україна 

УІНП влаштував відеолекцію до дня народження Івана Мазепи

УІНП влаштував відеолекцію до дня народження Івана Мазепи

З нагоди дня народження Івана Мазепи Український інститут національної пам’яті влаштував відеолекцію онлайн про Івана Мазепу та його благодійництво.

Про життєвий шлях гетьмана і його діяльність розповіла Ольга Травкіна, кандидат історичних наук, завідувач відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Завдяки журналісту Олегу Головатенку цю відеолекцію можна переглянути на YouTube.

 

Організатори – Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» за сприяння Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті та Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Також вшанування видатного гетьмана запропонували обмежити приватним покладанням квітів.

“На жаль, цього року пандемія коронавірусу COVID-19 не дає змоги організувати культурно-мистецькі та просвітницькі заходи. Відтак, враховуючи цю ситуацію пропонуємо протягом дня, 20 березня, вшанувати пам’ять визначного державного і політичного діяча, благодійника Івана Мазепи: у вільний від роботи час покласти квіти до пам’ятника гетьману у Чернігові, Полтаві, Коломаці, що на Харківщині, інших містах”.

поширити новину: