Ви тут:
Суспільство Україна 

У вільний доступ виклали фільм про україно-російську війну War for Peace

У вільний доступ виклали фільм про україно-російську війну War for Peace

Творці документального фільму “War for Peace” – режисер Євген Титаренко і продюсерка Наталя Хазан виклали свій документальний фільм у відкритий доступ у мережі.

Про це пише “Новинарня

“Позавчора нам надійшла пропозиція віддати наш фiльм на платформу “Артдокмедiя” для безкоштовного перегляду в iнтернетi. Ми подумали й погодились. Через особисту повагу до Вiталiя Манського та через подiï, що розгортаються в Украïнi – Мiнськi угоди i т.п.“, – зазначають автори фільму у соцмережі.

Наразi в багатьох краïнах триває карантин, тож у людей з’являється більше часу, щоб подивитися кiно, зауважують Тітарєв і Хазан.

“Вiйна на iнформацiйному полi не менш важлива. Це правдиве, не постановочне кiно про добровольцiв, якi стали на захист Украïни проти росiйського агресора. І його можна подивитись лише на латвiйськiй платформi документального кiно”, – пояснюють творці фільму.

Дивитися фільм безплатно: тут.

War For Peace Trailer

Госпітальєр з позивним “Режисер” зняв документальний фільм “War for Peace”. Рік зйомок в найгарячіших точках, 120 годин унікального матеріалу, 5 загублених під вогнем камер – все заради того, щоб розказати правду про Російсько-Українську війну – перш за все, західному глядачу. War for Peace – це реальні події, військові операції, медичні евакуації під ворожим вогнем. Це людські долі та по-справжньому жахливі моменти. Це радість, драма і сміх – реальний екшн. Багатьох учасників фільму, на жаль, вже немає в живих… Друзі!Ми шукаємо фінансову підтримку для пост-продакшну War For Peace (монтаж, обробка, коррекція кольору, переклад на англійську, музика, звук, титрування) та його показу на світових кінофестивалях. Просимо підтримати український документальний фільм War For Peace. Заради тих, хто загинув за нашу свободу. Заради живих, що виборюють незалежність України сьогодні. Заради правди, яку має дізнатися увесь світ. Зробимо кіно разом! Дякуємо! Слава Україні!Приват Банк: 5168 7556 2754 3461 Титаренко Євген Леонідович#warforpeace, #Volontiers, #DocumentoryFilm, #EvgeniyTitarenko, #war, #donbas #evacuation#Ukraine #BBC, #CNN, #Indiegogo #сrowdfunding, #Краудфа́ндинг

Опубліковано War for Peace / Война ради мира Пʼятниця, 3 червня 2016 р.

Система Orphus