Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ТРЦ, ресторанах, готелях, фітнес-клубах Полтави посилять дезінфекцію

У ТРЦ, ресторанах, готелях, фітнес-клубах посилять дезінфекцію, – Олександр Шамота

12 березня у Полтавській міській раді пройшла робоча нарада з питань виконання розпорядження Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу». Нараду з представниками розважальних закладів, ТРЦ, спортивно-оздоровчих центрів провели секретар міської ради Олександр Шамота, заступники міського голови Тетяна Юрченко та Іван Сватенко.

Тетяна Юрченко наголосила на важливості проведення превентивних заходів у місті та зазначила, що краще убезпечити людей, аніж потім боротися з наслідками хвороби, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“У ТРЦ, ресторанах, закладах готельного бізнесу дуже велика кількість людей, тож у нас є прохання до їх власників. Необхідно тимчасово обмежити проведення масових заходів та посилити дезінфекцію та санацію приміщень, Давайте убезпечимо полтавців разом”, – сказала Тетяна Юрченко.

У свою чергу, Олександр Шамота звернувся до власників фітнес-клубів з проханням частіше провітрювати приміщення та ретельніше дезинфікувати інвентар та шафи для перевдягання.

“Ми розуміємо, що закривати ваші заклади ми не можемо, ви працюєте у звичному режимі, але це не скасовує можливості проведення більш розширеної дезінфекції бігових доріжок, інвентарю, шаф для перевдягання клієнтів. Я розумію, що для вас це певні навантаження, але ми вимушені це робити. Ми зараз локалізуємо місця можливого розповсюдження. Саме для цього й скасували навчання в школах, дитячих садочках, аби не створити для вірусу сприятливих умов. Тому у нас велике прохання проводити дезінфекцію декілька разів на день. Прибирати з хлорвмісними засобами. Тільки спільними зусиллями, ми зможемо не дати вірусу масово уразити полтавців у разі проникнення”, – зазначив Олександр Шамота.

Нині ж, за словами Олександра Шамоти, у Полтаві скасували усі концерти, а у кінотеатрах обмежать кількість людей, які одночасно можуть перебувати на сеансах показу фільмів.

Іван Сватенко розповів присутнім про відповідальність за порушення виконання постанови Кабміну, за якою на території України ввели карантин і заборону на проведення масових заходів.

Система Orphus