Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Терешківській ОТГ визначили стратегічне бачення розвитку громади

У Терешківській ОТГ визначили стратегічне бачення розвитку громади

Під час чергового засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Терешківської ОТГ учасники визначили стратегічне бачення розвитку.

Допомагав робочії групі в цьому експерт з питань розвитку громад та територій Полтавського регіонального офісу ULEAD Вадим Штефан.

Учасники засідання розглянули узагальнені результати опитування 200 мешканців та понад 40 предстаdників бізнесу, ознайомились із соціально-економічним аналізом громади та визначили варіанти «Стратегічне бачення – Терешківська ОТГ у 2027 році» та здійснено SWOT аналіз.

Усі присутні зійшлися на на думці, що основними сильними сторонами для громади є: сусідство з Полтавою, туристично-рекреаційцний потенціал, наявність земельних ділянок під розміщення технопарку та рекреаційцних зон.

Також, важливими чинниками, що впливатимуть на ОТГ може стати: добудова об’їздної дороги «Київ – Харків», яка запроектована по території громади, обєднання із Заворсклянською сільською радою, поява інвестора у видобувній галузі(є на теренах свердловини) тощо.

Система Orphus