Ви тут:
Суспільство Україна 

У “Слузі народу” розповіли про очікування щодо змін в Кабміні

У “Слузі народу” розповіли про очікування щодо змін в Кабміні

Президентська партія “Слуга народу” очікує побачити в оновленому складі Кабінету міністрів України “нових по духу людей” з управлінським досвідом у державній владі чи у бізнесі.

Про це заявив глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, інформує Hromadske.ua.

“Ми очікуємо людей, які є новими по духу, можливо, з досвідом управлінським. Або у сфері державної влади або бізнесу, або управління великими компаніями”, — заявив Корнієнко.

На його думку, чинний уряд не є ефективним у соціальній, промисловій та житлово-комунальній політиці. Він стверджує, що оскільки довіра до президента зберігається досить високою, значить і до того курсу, який пропонував Зеленський рік тому, і партія “Слуга народу” під час передвиборчої кампанії, є довіра. І є очікування, що його виконуватимуть. Але водночас, за словами Корнієнка, є питання саме до виконання.

“Люди не відчули це у своїй кишені, на своєму подвір’ї, не відчули у стані покращення медичної інфраструктури, наприклад”, — сказав лідер “Слуги народу”.

Він вважає, що в окремих сферах “панує певний безлад”, хоч і є стратегія роботи.

“Фінальна конфігурація буде обговорюватись на засіданні фракції у вівторок”, — додав Корнієнко.

Щодо кадрових змін у силовому блоці Корнієнко вважає, що спочатку треба заслухати звіт правоохоронців та поставити їм запитання. А після цього можна буде говорити про можливі зміни.

“4 березня о 16 годині Верховна Рада збереться за позачергове пленарне засідання на вимогу президента України Володимира Зеленського. Серед іншого депутати будуть розглядати кадрові зміни в Кабінеті міністрів”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “Урядовий портал”.

поширити новину: