Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У школах Кременчука встановлять контейнери для роздільного збору сміття

У школах Кременчука встановлять контейнери для роздільного збору сміття

Це стало можливим завдяки тому, що кременчуцький проєкт “Екоосвіта – запорука процвітання Полтавщини”, автором якого є Євген Перевезенцев, минулого року здобув перемогу у конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

Проєкт реалізується на умовах співфінансування за рахунок коштів Полтавської обласної ради та спонсора –  АТ “Кременчуцький завод технічного вуглецю”.  У рамках проєкту для закладів загальної середньої освіти міста Кременчука було придбано 280 екологічних ( з переробленого паперу) контейнерів для роздільного збору сміття, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Головна мета проєкту –  виховання у майбутнього покоління  бережного ставлення до навколишнього середовища, розуміння необхідності сортування твердих побутових відходів та культури роздільного збору сміття задля вирішення проблеми його накопичення шляхом часткового використання у якості вторинної сировини. В рамках проєкту планується проведення  інформаційно-просвітницьких заходів серед школярів міста та встановлення у кожній школі  куточка «Сортуємо сміття –  рятуємо Полтавщину».

Міський голова Віталій Малецький разом із автором проєкту Євгеном Перевезенцевим та керівником заводу технічного вуглецю В’ячеславом Яворським передали ЗОШ № 26 ці контейнери.  Такі ж ємності для роздільного  збору сміття будуть передані до всіх закладів загальної середньої освіти міста.

Віталій Малецький зазначив, що впровадження такого екологічного проєкту у навчальних закладах надзвичайно важливо, адже виховувати любов до природи  та бережного ставлення навколишнього середовища необхідно ще з дитинства.  Він подякував керівнику АТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеславу Яворському за підтримку цієї важливої екологічної ініціативи, зазначивши, що підприємство є прикладом соціально-відповідального бізнесу. Розуміючи, яке технологічне навантаження несе його виробництво на екологію Кременчука, підприємство  робить значний вклад у вирішення екологічних проблем міста, впровадження заходів, спрямованих на озеленення міста, впровадження важливих екологічних проєктів, а також надає  підтримку навчальним закладам міста.

В’ячеслав Яворський, в свою чергу, підкреслив, що підприємство готове і надалі підтримувати впровадження в життя важливих екологічних ініціатив у нашому місті.

Система Orphus