Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині представили голову райдержадміністрації

У Пирятині представили голову райдержадміністрації

Згідно з розпорядженням від 25 лютого №146/2020-рп головою Пирятинської районної державної адміністрації Полтавської області призначено Анатолія Зайцева.

Представила нового керівника РДА заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Вона привітала від імені голови облдержадміністрації новопризначеного очільника району та наголосила, що головним завданням на першому етапі реалізації наданих Президентом і Кабінетом Міністрів України повноважень потрібно провести аудит діяльності райдержадміністрації щодо ефективності та законності прийнятих раніше рішень.

«Крім того, потрібно проаналізувати кадровий потенціал. Налагодити співпрацю з районною, селищними, сільськими радами, обʼєднаними територіальними громадами. Водночас потрібно впроваджувати реформи, реалізовувати завдання, які ставлять перед нами Президент України та Кабінет Міністрів», – сказала Катерина Рижеченко.

Також заступник голови ОДА зауважила, що варто звернути увагу на сектор капітального будівництва, використання земельних ресурсів, лісове господарство. За дорученням голови ОДА протягом тижня новий керівник району має провести зустріч із громадськістю.  

Катерина Рижеченко наголосила, що 2020-й рік оголошено Роком дитинства. І додала – кожна дитина повинна виховуватися у сім’ї чи у формі виховання, наближеній до сімейної. Це питання – на особистому контролі у голови облдержадміністрації та Президента України.

Анатолій Зайцев озвучив  основні пріоритети у своїй роботі, а саме – налагодження ефективної співпраці з депутатським корпусом, органами місцевого самоврядування, керівниками установ та організацій, підприємцями та громадськістю району.

“Спільними зусиллями ми зможемо досягти змін та реалізувати державні реформи“, – сказав Анатолій Зайцев.

Довідка: Анатолій Зайцев народився 10  жовтня 1974 року в Луганську.

Закінчив Луганський державний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, інженер-програміст, викладач інформатики.

Працював асистентом кафедр інформатики, економічної інформатики Луганського державного педагогічного університету імені Т. Г.Шевченка. Закінчив магістратуру та аспірантуру цього ж вишу. В 2012-2018 роках був комерційним директором ТОВ «Східбуд КСК 99», м. Дніпро. З 2018 року тимчасово не працював.

 

 

Фото: http://www.adm-pl.gov.ua

Система Orphus