Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській області курсують спецавтомобілі із гучномовцями для інформування про дотримування умов карантину

У Полтавській області курсують спецавтомобілі із гучномовцями для інформування про дотримування умов карантину

Задля інформування громадян про необхідність дотримуватися санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, організовано курсування територією Полтавщини автомобілів оперативно-рятувальної служби, обладнаних гучномовними пристроями.

Як повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області, 29 автомобілів ДСНС, із них 4 – у обласному центрі курсують вулицями населених пунктів та інформують людей про правила поведінки в період карантину.

Рятувальники нагадують! У зв’язку з карантином, громадянам наполегливо рекомендується без крайньої необхідності не залишати місця проживання!

Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, виходячи з дому, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, рукавички, використовувати засоби дезінфекції, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Це значно зменшить ризик зараження вірусом. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією зараженню та поширенню коронавірусної інфекції!

Пам’ятайте, відповідальність — рятує життя!

Система Orphus