Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві за потреби організовуватимуть спецпідвезення медиків, соцпрацівників до місць роботи: затвердили Програму

У Полтаві за потреби організовуватимуть спецпідвезення медиків, соцпрацівників до місць роботи: затвердили Програму

На позачерговій 32-й сесії Полтавської міської ради 7-го скликання затвердили Програму компенсаційних виплат перевізникам за безоплатний проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій працівників, які працюють у Полтаві і забезпечують життєдіяльність міста.

КП «Полтаваелектроавтотранс» та приватні перевізники здійснюватимуть спецпідвезення медиків, соцпрацівників до місць роботи. Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що Програма працюватиме лише тоді, коли у місті виникатимуть системні проблеми з підвезеннями.

“Ми розробили Програму для спеціальних перевезень. Якщо у нас виникатимуть системні проблеми з підвезенням на роботу соціальних та медичних працівників, працівників підприємств комунальної сфери і підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. Нами розроблена ця Програма, щоб ми могли залучати комунальне підприємтство «Полтаваелектроавтотранс» і приватних перевізників для довезення цих працівників на роботу. На сьогоднішній день не йде мова про застосування цієї Програми. Вона має бути, фінансово забезпечена. І в разі, якщо у нас виникнуть системні проблеми з підвезенням цих людей, тоді будемо задіювати цю Програму. Основне навантаження буде на КП «Полтаваелектроавтотранс». Якщо воно не справлятиметься з пасажиропотоком і підвезенням людей на роботу, тоді задіюватимемо приватних перевізників. Механізм відпрацьовано, схеми затверджені. Програма необхідна у разі скрутного становище, якщо таке буде”, – зазначив Олексій Чепурко.

 

 

ФОТО: poltava.to

поширити новину: