Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили місця для тимчасового продажу квітів та кульок

У Полтаві визначили місця для тимчасового продажу квітів та кульок

На засіданні комісії з розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм Полтавської міської ради, яку провела її голова, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко, затвердили дислокацію розміщення місць для реалізації квітів та повітряних кульок до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня на 2020 рік у термін з 5 по 8 березня включно.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Так, цьогоріч підприємці зможуть розташувати лотки та здійснювати продаж квіткової продукції по вул. 23 Вересня, бульв. Богдана Хмельницького, вул. Героїв АТО, вул. Гожулівській, вул. Європейській, вул. Зіньківській, вул. Івана Мазепи, вул. Михайла Грушевського, вул. Небесної Сотні, вул. Сакко, вул. Степового Фронту, вул. Шевченка та ін.

У центрі ж Полтави по вулиці Соборності квіткові лотки будуть розміщені на відрізку від переходу «Злато Місто» до ТД «ЦУМ» по обидва боки вулиці.

За словами Тетяни Юрченко, головна вимога до підприємців – це належний естетичний стан пересувних лотків, де будуть розміщені квіти.

Тож, з цього проводу сьогодні Тетяна Юрченко проведе робочу нараду з підприємцями Полтави щодо реалізації квіткової продукції.

фото Полтавської міськради.

Система Orphus