Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили виставку до Дня українського добровольця

У Полтаві відкрили виставку до Дня українського добровольця

«Забуття – гірше зради» – у Полтаві відкрили присвячену полоненим і зниклим безвісти бійцям. Вона приурочена до Дня українського добровольця.

В експозиції представлено світлини сімей українських бійців та волонтерів, які вважаються зниклими або перебувають у полоні бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донбасу, Криму, а також є бранцями Кремля в Росії, повідомляють у Полтавській ОДА.

Голова ГО «Союз матерів «Захист» Лідія Місюренко, мати полоненого волонтера. Її син знаходиться в полоні 2061 день із червня 2014 року. Жінка говорить, ця виставка має спонукати людей сердечніше ставитися до родин полонених та безвісти зниклих.

«Виставка скомпонована давно. Це вже друга її версія. Ініціаторами були матері, діти яких знаходилися в полоні. Ініціювала її голова громадської організації матерів і родичів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух, мати колишнього полоненого. П’ять років – безвісти зниклі полонені не цікавили нікого. Нині на цю проблему звернули увагу», – сказала Лідія Місюренко.

Світлини експонували в будинку Верховної Ради України, в Німеччині, Франції, Польщі, Румунії.  Другий місяць поспіль виставка триває в Ірландії.

Серед фото – й сім’ї з Полтавщини. Це три волонтери, які й донині знаходяться в полоні.

Переглянути виставку можна в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

 

Фото: http://www.adm-pl.gov.ua

поширити новину: