Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили Центр допомоги жінкам в період кризової вагітності

У Полтаві відкрили Центр допомоги жінкам в період кризової вагітності

13 березня у Полтаві у приміщенні автостанції «Полтава-4» (II поверх), що біля Південного залізничного вокзалу ГО “Збережи життя Інтернешнл” відкрила “Life Центр”, який спрямований на допомогу жінкам в період кризової вагітності.

Головна мета центру — допомога жінкам, дітям та сім’ям, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Фахівці допомагатимуть жінкам у період вагітності та захищати від небажаного аборту.

“Life Центри” вже діють в Чернівцях, Луцьку, Запоріжжі, Одесі, Хмельницькому, Гданську (Польща) та Філадельфії.

До нас можуть звертатись жінки, які знаходяться в періоді кризової вагітності, яких покинув чоловік чи хлопець, у яких незапланована вагітність. Ми будемо надавати їм безкоштовні консультації. Видаємо безкоштовні вітаміни для вагітних. А також вони можуть навчатись у нас за спеціальними програмами”, – розповідає національний директор по Україні Міла Зарубайко.

“До кризової вагітності можуть відноситись медичні показники, це може бути жінка, яку б’є чоловік, молода жінка завагітніла і не знає, що робити, сексуальне насилля, домашнє насильство. У нас працюють психологи, медики, волонтери, які проходять підготовку. За 4 роки ми вже допомогли близько 400 жінкам і народились більше 200 дітей. Ми допомогли їхнім мамам, знаємо цих діточок. Зараз нам дуже приємно, коли бачимо дітей, яким виповнилось по 3, 4 роки”, – зазначила засновник “Збережи життя Інтернешнл” ГО Надія Гординська.

Жінки, які потребують консультаційної допомоги в період кризової вагітності, можуть звертатись до полтавського “Life Центру” за телефонами 0985550165, 0995550165.

Система Orphus