Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві вдруге розпочалась Школа депутата

У Полтаві вдруге розпочалась Школа депутата

2 березня у Полтаві розпочалась “Школа депутата 2.0”.

Нагадаємо, восени 2019 року у Полтаві пройшла перша Школа депутатів, де слухачі вивчали депутатську діяльність, діяльність органів місцевого самоврядування.

Тому “Школа депутата 2.0” стала своєрідним продовженням першої Школи. Організатори запевняють, що запит на такі навчання є постійно.

“Ми зрозуміли, що є запит на підготовку якісних депутатів, просто на те, щоб розумітись у місцевій політиці. Зрозуміло, що частина слухачів не будуть балотуватись, але хочуть розуміти, що відбувається в місті, і як на це можуть впливати жителі громади. На другу школу був ще більший конкурс, ніж на першу, тому теж проводили відбір. Таких програм немає не тільки в Полтаві, а й інших містах. Такі школи організовуємо саме зараз, бо 2020 рік – рік місцевих виборів. Тому всі, хто хочуть «підтягнути» свої знання і розібратись з діяльністю органів місцевого самоврядування – краще це робити до виборів, ніж після”, – говорить голова ГО «Нова Полтава» Юлія Городчаніна.

Слухачі матимуть навчальні блоки, поїздки в інші міста та захист проекту.

“Крім навчальних блоків, ми працюємо зі слухачами над конкретним проектом, який вкінці вони будуть захищати. Передбачені навчальні поїздки в інші успішні міста України, щоб подивитись, як в такому ж законодавстві, можливостях, бюджеті, по населенню такі ж, як і Полтава, розвиваються набагато швидше”, – зазначила Юлія Городчаніна.

Серед тем, яких навчатимуть у Школі депутата, є такі: структура і повноваження органів місцевого самоврядування і депутата, децентралізація, місцеві бюджети, містобудування, екологія, транспорт, архітектурна спадщина, туризм, ЖКГ.

 

Система Orphus