Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві вдома померлого афганця незабаром отримає квартиру

У Полтаві вдома померлого афганця незабаром отримає квартиру

6 березня – напередодні Міжнародного жіночого дня, перший заступник міського голови Ігор Федій та депутата Полтавської міської ради Олег Бєлоножко зустрілися із полтавкою, вдовою померлого ветерана війни в Афганістані.

Валентину Блажко запросили до міської ради, аби привітати зі святом 8 березня та повідомити приємну новину, яку жінка чекала майже 15 років. Незабаром вона отримає 1-кімнатну квартиру.

“Познайомившись з історію вашого життєвого шляху, я зрозумів, що доля посилала вам чимало випробувань. Не мало горя ви пережили на віку. Та й зараз проживаєте з сином не в кращих житлових умовах. Тому нам дуже хотілося, хоч якось вам допомогти у житті та покращити ваше становищ”, — говорить Олег Бєлоножко.

“Ви, дійсно, одна з тих жінок, хто заслуговує щирих слів привітання та найкращих побажань. Нам би дуже хотілося здійснити вашу маленьку мрію. Адже зараз ви проживаєте вдвох із дорослим сином в маленькій однокімнатній квартирці. Тож, на комісії щодо покращення житлових умов сімей загиблих та дружин померлих осіб було прийнято рішення про виділення вам 1-кімнатної квартири у Полтаві”, — зауважив Ігор Федій.

Уже на найближчому засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться у кінці березня, буде затверджено рішення про виділення квартири.

Жінка безмежно зраділа цій новині та висловила слова вдячності за такий несподіваний сюрприз:

“Мені дуже приємно. Це зовсім не очікувано. Хоча у черзі на квартиру я стою дуже давно. Нарешті доля посміхнулася нам з сином”

 

поширити новину: