Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві тимчасово перекриють кілька вулиць

У Полтаві тимчасово перекриють кілька вулиць

Під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради 25 березня ухвалили рішення, що стосуються тимчасового повного перекриття руху транспортних засобів.

Так, у зв’язку з виконанням робіт пов’язаних з будівництвом багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, на вулиці Сергія Сапіго буде перекрито рух, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради

За словами начальника Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антона Тонконога, зазначені роботи заплановано виконати за три тижні. Перекриття здійснюватимуть із 8:00 до 17:00, а у вечірній та нічний час – із 17:00 до 8:00 – вулицю відкриватимуть для проїзду.

Також члени виконкому ухвалили рішення про тимчасове перекриття руху транспортних засобів на вулиці Короленка. Роботи пов’язані з виконанням земляних робіт по аварійному ремонту ділянки трубопроводу теплової мережі опалення, від перехрестя з вулицею Стрітенською до перехрестя з вулицею Оксани Мешко. Роботи на цьому відрізку дороги триватимуть близько тижня.

“На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України”, – сказав Антон Тонконог.

Система Orphus