Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартує конкурс «Яскрава гоголівська палітра»

У Полтаві стартує конкурс «Яскрава гоголівська палітра»

Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра» проводиться з нагоди дня народження Миколи Гоголя та з метою формування у підростаючого покоління національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, виховання патріотизму, любові до своєї історії та культури, стимулювання та підтримки талановитої учнівської молоді.

Завдання Конкурсу – вивчення та популяризація національної культурної спадщини, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; виявлення, стимулювання та підтримка юних талантів м.Полтави; розвиток творчих здібностей учнів, виявлення рівня підготовки і поглиблення знань з образотворчих дисциплін, відповідність сучасним вимогам та активізація роботи викладачів, вдосконалення, подальше зростання рівня викладання навчальних предметів «Живопис», «Рисунок», «Композиція» та «Декоративна композиція» у навчальних закладах області.

Як повідомили в Управлінні культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, конкурс проводиться в два етапи:

І етап (відбірковий) – проходить у навчальному закладі. Від кожного навчального закладу на ІІ етап повинні бути представлені не більше 20 робіт, які подаються до Полтавської дитячої художньої школи до 14 березня 2020 року.

ІІ етап – відбувається на базі Полтавської дитячої художньої школи у березні 2020 року (робота журі, визначення переможців).

У Конкурсі беруть участь учні трьох вікових категорій: І – молодша – 8-10 років (включно); ІІ – середня – 11-13 років (включно); ІІІ – старша – 14-17 років (включно).

Церемонія нагородження та виставка робіт переможців Конкурсу буде в рамках заходів до дня народження М.В. Гоголя. Участь у Конкурсі безкоштовна.

Система Orphus